ücretsiz udemy kurslarımutfakta tasarruf kadınlar kulübüsağlık yazılarıaltın neden yükseliyorfalafel nasıl yapılırilk görüşte etkilenmek
  • Bora lidere teşekkürler...

arap porno sikiş bridalarabia.com

Sınıf Çalışmaları

Üst Kategori: Haberler Cuma, 16 Kasım 2012 tarihinde oluşturuldu

SRİRACHA’DA DEĞİŞİME YÖNELİK SINIF ÇALIŞMALARI

 

Tayland/ Sriracha’da düzenlenen değişime yönelik genç izcilerin bir araya geldiği toplantıya 18 ülkeden gelen toplam 52 kişi katıldı. Sınıf çalışmaları için aralarında bir çalışma grubu oluşturdular. Oturumlar öncelikli alan “değişim” olmak üzere şu dört ana temada yapıldı: alınan kararlara gençliğin katılımı, nesiller arası diyalog, toplum yaşamına karşı sorumluluk ve gençlerin rolleri. Tabiî ki Dünya İzciliğinin “Barış Elçiliği”, yapılan sınıf çalışmalarının en önemli unsurunu teşkil etmekteydi.

 

Katılımcıların yaşları 16-54 arasında olup, Asya Pasifik ve Afrika Bölgeleri Gençlik Konseyi başkanları da toplantıda hazır bulundular. Toplantı süresince “değişim” hakkındaki deneyim ve fikirler üzerinde ağırlıklı olarak detaylıca duruldu, tartışmalar yapıldı. Gündem dışı yapılan dünyadaki farklı uygulamalara ilişkin sunumlar katılımcılar için adeta bir ilham kaynağı oldu. Bu arada katılımcılar tropikal iklimin hakim olduğu harika bir doğa ortamında Tayland izcilerince düzenlenen milli kampta son öğle yemeğini yeme fırsatını buldular. Katılımcıların hemen hemen tamamı 5 üzerinden 4,3 ile bu organizasyondan memnuniyetlerini belirttiler. Tayland Milli İzcilik Teşkilatının öncülüğünde yerel destek unsurları, uzmanlar, gönüllüler ve yöneticilerin destekleriyle toplantı başarılı bir şekilde sona erdi.

Gösterim: 2814

Arama