ücretsiz udemy kurslarımutfakta tasarruf kadınlar kulübüsağlık yazılarıaltın neden yükseliyorfalafel nasıl yapılırilk görüşte etkilenmek
  • Bora lidere teşekkürler...

arap porno sikiş bridalarabia.com

CoP Konferansı

Üst Kategori: Haberler Cumartesi, 08 Aralık 2012 tarihinde oluşturuldu

GÖZLER CoP 18 KONFERANSINDA

 

Dünya İzciliği Doha’da yapılacak olan Birleşmiş Milletler tarafından düzenlenen “2012 İklim Değişikliği” Konferansında.Bilindiği gibi; Sandy kasırgası felaketinin hemen ardından zincirleme gelen Haiti, Küba ve ABD de fırtına, sel, kuraklık, deprem, orman yangınları,volkanik patlamalar ve benzeri afetler nedeniyle önemli ölçüde can ve mal kayıpları yaşandı. Bunun üzerine Birleşmiş Milletler acil çözüm için dünya çapında siyasetçiler ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden temsilcilerin katılacağı ve iklim değişikliğine alına bilecek önlemler, gezegenin korunması ve geleceğe iyi bir miras bırakabilme gibi konuları tartışmak üzere CoP18 Konferansını topladı.

 

 

 

İzcilik, Katar da yapılan Konferanstan itibaren bu toplantıların içerisinde yer almaya başladı. Toplantıya izcilik adına Dünya İzcilik Bürosundan Alman Lars Kramn ve Sudan’lı Mohamed Salih katıldılar.CoP’un 18. toplantısı ve Kyoto(CMP) protokolü için Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen Konferans 26 Kasım/ 7 Aralık tarihleri arasında yapıldı.

Kaynak: http://scout.org/en/information_events/news/cop18_speical_feature

Gösterim: 2644

Arama