ücretsiz udemy kurslarımutfakta tasarruf kadınlar kulübüsağlık yazılarıaltın neden yükseliyorfalafel nasıl yapılırilk görüşte etkilenmek
  • Bora lidere teşekkürler...

arap porno sikiş bridalarabia.com

Dinçer ÜZBE Lideri Uğurladık

Üst Kategori: ROOT Pazar, 07 Eylül 2014 tarihinde oluşturuldu

 

dincer_uzbe_cenaze.jpg Sakarya'nın yetiştirdiği bir izci çınarı Dinçer ÜZBE liderimiz aramızdan ayrıldı. 6 Eylül 2014 Cumartesi günü Akyazı halkı ve yetiştirmiş olduğu liderler, izciler ve eğitimci lider arkadaşları son yolculuğunda ona refakat ettiler.

İzciliği hayat tarzı olarak benimseyen, yaşayan ve yaşatmak için ömrünü harcayan liderimizi sevgi, saygı ve hürmetle anıyoruz; dualarımız hiç eksik olmayacak.

Dinçer ÜZBE liderimiz yiğit bir liderdi. Doğrunun ve hakkın yanında yer alan hakiki bir liderdi. Etrafına da bu ruhu vermeyi başarmıştır. Ne kadar yürekli bir insansa o kadar da alçak gönüllü ve mütevazi kişiliğe sahipti. İzcilik denince akan sular dururdu, bütün işlerini izcilik faaliyetlerine göre düzenlerdi. Hiçbir şey izcilikten öncelikli olmazdı Dinçer liderimiz için. Hiç olmadık bir vakitte işimiz dara düştüğünde İsmail KARA liderimizle birlikte sorgusuz koşardı  her ne iş olursa. Tam bir vazife adamıydı. Söylenecek sözün bittiği noktadayız sadece.

O adam gibi adamdı vesselam.

Nice kamplarda faaliyetlerde onu anmaya izci ateşinin başında devam edeceğiz; yıldızların altında sabahlayacağız onun için. İzcilik ateşin elden ele dolaşacak, sana dualarla geri dönecek.

Seni çok özleyeceğiz UĞURLAR OLA.  

Tekmilimiz Tamamdır Liderim.

Cenaze merasimine yurdun dört bir yanında iştirak eden izcilere, liderlerimize, izci dostlarına şükranlarımızı sunarız.

 

 

Gösterim: 6242

Arama